Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

BIP

Bezpieczna Szkoła

PartnerzyFacebook

Dziennik Elektroniczny

Powitanie

Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie
ul. Szkolna 1, 59-140 Chocianów
tel. +48 76 818 50 19, fax. +48 76 818 49 15 e-mail: gimchocianow@home.pl, www.gimchocianow.pl

Projekty edukacyjnePodręczniki

Pilne
W zakładce podręczniki można zobaczyć wykaz podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2014/2015.

Sukces realizacji projektu "Gimnazjum w Chocianowie - szansą na sukces"

W Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie w czerwcu 2014 r. zakończył się projekt z poddziałania 9.1.2. Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych. Cały projekt był nakierowany na rozwój kompetencji kluczowych wyrównania szans. W projekcie wzięło udział 96 uczniów z klas od I do III oraz 10 nauczycieli.
więcej zdjęć z zajęć

Zakończenie roku szkolnego

Uroczystość ukończenia przez uczniów klas III i zakończenia roku szkolnego uczniów klas I – II w Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie

,,Z dróg wielu, jedną wybrać trzeba”- tymi słowami rozpoczęła się uroczystość z okazji ukończenia gimnazjum przez uczniów klas III oraz zakończenia roku szkolnego uczniów klas młodszych.

Wycieczka szkolna

Fundacja im. Jerzego Szmajdzińskiego

Mistrzostwa Karate

W dniu 21 czerwca 2014 roku w Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi
w Chocianowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów w Karate Tradycyjnym.więcej zdjęć

Kółko Dziennikarskie

Pangea

Pragniemy poinformować, iż w dniu 28 marca br. w Warszawie uczeń naszej szkoły Maciej Hruszowiec brał udział w finale Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „PANGEA” pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.
Maciej znalazł się wśród 500 najlepszych uczniów klas III gimnazjum, wyłonionych z pośród 103 264 gimnazjalistów z całej Polski.
Serdecznie gratulujemy osiągniętego wyniku.
Do konkursu Macieja przygotowywała Gabriela Szywała.

IX Piknik Gimnazjalny

„Niepełnosprawni są wśród nas – szanuję ich i wspieram” – pod takim hasłem dnia 6 czerwca 2014 roku odbył się IX Piknik Gimnazjalny. Impreza była podsumowaniem działań, jakie przez cały rok odbywały się w Gimnazjum, a ich celem było pogłębienie wśród uczniów wiedzy dotyczącej niepełnosprawności w różnych jej odsłonach, jak również promowanie zdrowego stylu życia i dbanie o własną sprawność. Patronat honorowynad tegoroczna imprezą objęli Pani Dorota Czudowska Senator VIII kadencji Senatu RP oraz Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów Pan Roman Kowalski.
więcej zdjęć

ŚLADAMI JANA WYŻYKOWSKIEGO

W dniach 26-28 maja 2014 r. delegacja Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie wzięła udział w wyjeździe do Warszawy organizowanym w ramach drugiego etapu projektu edukacyjnego o charakterze poznawczo-integracyjnym pn. ,,ŚLADAMI JANA WYŻYKOWSKIEGO”. Towarzyszyli im również dyrektorzy, nauczyciele i młodzież innych szkół związanych przez imię z Odkrywcą Polskiej Miedzi: Szkoła Podstawowa nr 8 w Lubinie, Zespół Szkół w Głogowie, Zespół Szkół w Lubinie, Gimnazjum w Krotoszycach, Dom Dziecka w Wilkowie oraz Towarzystwo Jana Wyżykowskiego z Sieroszowic wraz z jego Prezesem Panią Wandą Wdowiak, które przejęło koordynację nad wyjazdem.


Bal Gimnazjalny

Dnia 5 czerwca 2014 roku o godzinie 18.00 w Gospodarstwie Agroturystycznym „Stary Młyn” w Chocianowie odbył się wpisany już na stałe w tradycję szkoły - Bal Gimnazjalny. Uczniowie wkroczyli na salę przepięknym polonezem. Następnie Pani Dyrektor Halina Pluta oraz Pan Roman Karliński - przedstawiciel rodziców klas III, oficjalnie otworzyli bal. Był to początek wspaniałej zabawy, która trwała aż do północy.
Wygenerowano w sekund: 0.01
957,432 Unikalnych wizyt