Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

BIP

Bezpieczna Szkoła

PartnerzyFacebook

Dziennik Elektroniczny

Powitanie

Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie
ul. Szkolna 1, 59-140 Chocianów
tel. +48 76 818 50 19, fax. +48 76 818 49 15 e-mail: gimchocianow@home.pl, www.gimchocianow.pl

Projekty edukacyjne1 % na rzecz szkoły

Wielkanoc

wielkanocZ okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy wielu radosnych i ciepłych chwil, odpoczynku przy rodzinnym stole oraz mnóstwa pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym składają Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie.

Zaprzyjaźnij się ze środowiskiem

„Be friendly with the environment – Zaprzyjaźnij się ze środowiskiem” – uczniowie i nauczyciele Gimnazjum realizują projekt na terenie Turcji
W dniach 24-28.03 2014 roku uczniowie i nauczyciele z Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie wzięli udział w spotkaniach roboczych w Turcji w ramach programu Comenius Uczenie się przez całe życie. Wyjazd był związany z realizowanym przez Gimnazjum projektem „Be friendly with the environment – Zaprzyjaźnij się ze środowiskiem”.

Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski

11.03.2014 roku, na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu odbył się etap wojewódzki XIII edycji konkursu ,,Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”. Rywalizowało ze sobą 12 drużyn z całego województwa dolnośląskiego. Nasza drużyna zajęła IV miejsce. Gimnazjum w Chocianowie i jednocześnie Przemkowski Park Krajobrazowy, reprezentowała drużyna w składzie: Magdalena Dusza kl. IIa, Adrian Iwańczak kl. IIa, Weronika Łomako kl. Ic oraz Emilia Mroczko kl. IIa. Uczniów przygotowywała Monika Czarnecka.

Fundacja Wspierania Aktywności Lokalnej "FALA"

Targi Szkół Ponadgimnazjalnych

Zapraszamy wszystkich uczniów gimnazjum na
Targi Szkół Ponadgimnazjalnych
18. 03. 2014 r. godz. 11:00


Program Targów Szkół Ponadgimnazjalnych
• godz. 11:00 – Rozpoczęcie (powitanie przedstawicieli szkół przez organizatorów)
• godz. 11:05 – Wystąpienie Dyrektora Gimnazjum
• godz. 11:20 – Krótka ustna prezentacja poszczególnych szkół
• godz. 11:20 – 13.30 – Gimnazjaliści zapoznają się z ofertą szkół w trakcie indywidualnych rozmów z przedstawicielami szkół. Targi w dwóch turach.
• godz. 13.35 – Zakończenie

Liga NaukowaW dniu 12.03.2014r. w Auli XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu odbyła się Gala Laureatów Konkursu ,,Liga Naukowa”. Na ową uroczystość została zaproszona uczennica kl. III B – Jagoda Wróblewska wraz z Panią Anną Chodyń- nauczycielem języka polskiego przygotowującym uczennicę do zmagań na szczeblu wojewódzkim.

zDolny Ślązak Gimnazjalista- humanistyczny

Spośród 535 uczestników etapu powiatowego, do finału zakwalifikowało się 82 uczniów, którzy uzyskali co najmniej 30 punktów. Uczennice naszej szkoły: Aleksandra Waligóra kl. III C i Jagoda Wróblewska zakwalifikowały się do finału, który odbył się 14.01.2014r. we Wrocławiu, w Zespole Szkół nr 5. Spośród 77 uczestników etapu finałowego, do II części zakwalifikowało się 44 uczniów, wśród nich jest także Aleksandra Waligóra. Serdecznie gratulujemy wyniku wszystkim uczestnikom, a zakwalifikowanym do II części finału, który odbędzie się w marcu, życzymy udanego startu.

Niezwykła lekcja historii

Dnia 7 lutego 2014 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w niezwykłej lekcji historii. Na spotkanie z gimnazjalistami przybyła Pani Teresa Marciniak, która została zesłana w głąb ZSRR już po II wojnie światowej. Pani Teresa jest też członkiem Koła Sybiraków w Chocianowie, a także jest babcią naszej uczennicy, Aleksandry Faluty z kl. III a.

zDolny Ślązak Gimnazjalista

Zasady rekrutacji absolwentów szkół podstawowychZasady rekrutacji absolwentów szkół podstawowych do Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie


Wygenerowano w sekund: 0.02
817,414 Unikalnych wizyt