CECYLIADA
printer
CECYLIADA

Uczennice naszego gimnazjum, siostry Paulina i Jagoda Kanabaj, zajęły III m-ce na Przeglądzie Piosenki Religijnej „Cecyliada 2015”, który odbył się sobotę 21 listopada 2015r. przy parafii św. Jana Bosko w Lubinie.

G R A T U L U J E M Y!

GÓRA GROSZA
printer
GÓRA GROSZA

SZKOLNY WOLONTARIAT ZAPRASZA DO AKCJI OD 23 XI DO 4 XII

Każda drobna moneta może pomóc Twojemu koledze lub koleżance.

Zebrane pieniądze przekażemy na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie.

Czytaj więcej
WIECZÓR POETYCKO-MUZYCZNY "JESIENNA ZADUMA"
printer
WIECZÓR POETYCKO-MUZYCZNY "JESIENNA ZADUMA"

dniu 5 listopada 2015r. w szkolnej bibliotece odbył się wieczór poetycko - muzyczny pt. "Jesienna zaduma" przygotowany przez grupę młodzieży z klas IIIa, IIIc, IIId, IIc i Ia pod opieką nauczycieli: Pani Marioli Krac i Pani Katarzyny Mroczko. Uczennice: Marta Łysiak, Julia Grech, Sylwia Formicka, Jagoda Kanabaj, Weronika Łomako, Natalia Tomaszewska, Zuzanna Florczyk, Karolina Brelska, Adrianna Kowalska i Klaudia Wieruszewska zaprezentowały publiczności, czyli uczniom klasy Ia, min. wiersze Leopolda Staffa, ks. Jana Twardowskiego, Wisławy Szymborskiej oraz fragmenty "Dziadów" Adama Mickiewicza.

Więcej informacji...

Czytaj więcej
TWOJE PIĘĆ MINUT
printer
TWOJE PIĘĆ MINUT

Projekt „Twoje pięć minut” dotyczy szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy i jest przeznaczony dla pierwszych klas szkół gimnazjalnych.
Szkolenie będzie trwało 4 miesiące i rozpocznie się 8 i 10 września 2015 roku zgodnie z planem przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa.

By uzyskać więcej informacji należy kliknąć dalej...

Szkolny koordynator projektu
Izabela Zalewska

Czytaj więcej
ZAPROSZENIE NA FILM
printer
ZAPROSZENIE NA FILM

Biblioteka szkolna i świetlica zaprasza w dniu 19 listopada (czwartek) uczniów i nauczycieli na film pt.: „Karolina”. Projekcja filmu odbędzie się w Sali nr 8 /świetlica/ na 7 i 8 godz. lekcyjnej.

„Karolina” to ciepła i mądra opowieść o pragnieniach i wyborach młodych ludzi, o problemach i dylematach dorosłych, o skomplikowanych historiach rodzinnych i o odnajdywaniu drogi.

ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej
KONKURS NA RÓŻANIEC WŁASNORĘCZNIE WYKONANY – ROZSTRZYGNIĘTY!!!
printer
KONKURS NA RÓŻANIEC WŁASNORĘCZNIE WYKONANY – ROZSTRZYGNIĘTY!!!

W szkolnym konkursie na własnoręcznie wykonany różaniec wzięli udział następujący uczniowie: Natalia Pokorska kl. I b, Sandra Makarowska kl. I b, Alicja Schirber kl. I b, Wiktoria Czarnynoga kl. I b, Żaklina Paluch kl. I b, Mikołaj Sowiński kl. I b, Alicja Róg kl. II c, Mateusz Urban kl. II e, Magdalena Wójcik kl. III b, Karolina Roicka kl. III b, Julia Grubska kl. III b, Diana Choma kl. III c, Weronika Łomako kl. III c.

Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

I miejsce: Mateusz Urban i Magdalena Wójcik

II miejsce: Diana Choma i Weronika Łomako

III miejsce: Mikołaj Sowiński i Julia Grubska

Pozostali uczniowie otrzymali wyróżnienia.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i gratulujemy!

Czytaj więcej
ŚWIĄTECZNA PACZKA
printer
ŚWIĄTECZNA PACZKA

Z dniem 23 listopada rozpoczynamy coroczną zbiórkę darów w ramach  akcji charytatywnej "Świąteczna paczka" mającej na celu zebranie artykułów spożywczych i słodyczy do przygotowywania paczek świątecznych dla rodzin najbardziej potrzebujących. Dary można przynosić codziennie rano do świetlicy szkolnej lub pedagogów.   
Akcja trwa do 17.12.2015r.

Dziękujemy!

Czytaj więcej
ZABAWA ANDRZEJKOWA
printer
Informacja szkolna

Serdecznie zapraszamy na zabawę andrzejkową, która odbędzie się 27 listopada 2015r. na hali widowiskowo - sportowej, od godz. 16:30 wróżby andrzejkowe, od 17:00 do 19:00 dyskoteka; klasa której frekwencja na andrzejkach będzie najwyższa będzie zwolniona z odpowiedzi ustnych i niezapowiedzianych kartkówek w poniedziałek 30 listopada, jedna z klas przygotuje stoisko z ciastem i napojami, zachęcamy do udziału w dobrej zabawie.

Samorząd Uczniowski

SUPER DZIECIAK
printer
SUPER DZIECIAK

Uczeń naszego Gimnazjum - Kuba Kowaliszyn - wybitny perkusista, uczestnik 3 edycji programu "Must Be The Music. Tylko Muzyka", perkusista zespołu "Ostatni krzyk mody" z którym zagrał dziesiątki koncertów. Kuba Kowaliszyn to 14-letni wybitny perkusista. Ten niesamowity młody muzyk jest samoukiem.

Zapraszamy do obejrzenia występu na scenie w programie Super Dzieciak uruchamiając poniższy link:

Kuba Kowaliszyn wali w gary jak nikt inny! | SuperDzieciak

Czytaj więcej
ŚPIEWAJĄCE SPOTKANIE Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
printer
ŚPIEWAJĄCE SPOTKANIE Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

W tym roku szkolnym z okazji obchodów 97 Rocznicy Niepodległości naszego kraju zapraszamy do udziału we wspólnym śpiewaniu piosenek patriotycznych. 10 listopada o godz.9.15 w Sali gimnastycznej odbędzie się spotkanie wszystkich uczniów podczas którego wspólnie odśpiewamy hymn państwowy a później „najodważniejsi z odważnych – wokaliści” zmierzą się w konkursie wokalnym z piosenkami patriotycznymi na wzór programu „Szansa na sukces”. Wybrani artyści będą mogli wylosować jedną z 6 przygotowanych piosenek z podkładem muzycznym i wyświetlanym tekstem. Zwycięzcę wybierze publiczność.

Jak można wystartować? Należy zgłosić się do p. Wojciecha Kyca (sala 43) gdzie uzyskacie wszystkie potrzebne informacje i umówicie się na „trening” i próbę generalną. Wcześniej możecie popróbować całkowicie samodzielnie, ponieważ wszystkie piosenki będą dostępne w wersji karaoke na stronie internetowej artgim.webnode.com

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH 10 LISTOPADA

Czytaj więcej
ZEBRANIE RODZICÓW
printer
Pilne

27. października (wtorek) o godzinie 17.00 odbędzie się zebranie z rodzicami oraz konsultacje wszystkich nauczycieli.